Yeni internet fenomeni : Momentcam

Sosyal medya da git gide yaygınlaşan eğlenceli bir mobil uygulamadan bahsedeceğiz sizlere. Momentcam bir görsel editleme programı kısa tanımı ile. Konuyu açacak olursak eğer, görselleri suratları karikatürize eden ve üzerinde oynamalar yapabildiğimiz bir application. Momentcam sosyal medyada her geçen gün yaygınlaşırken şuan için Android verilerine göre 10 milyon indirme oranına sahip. Eğlenceli vakit geçirebilmek ve boş vakitlerinizi değerlendirmek isterseniz Momentcam tam size göre aşağıdan dilerseniz indirebilirsiniz, iyi eğlenceler..

Momentcam ile tasarlanmış örnek görseller :

Sosyal medyanın yeni fenomeni Momentcam!

Sosyal medyanın yeni fenomeni Momentcam!

 

Google Play İkon Apple Store İkon

Ramiz

Anadolu Üniversitesin'de İşletme bölümü okuyorum,HTML,CSS Üzerine ayrıca eğitim almaktayım.Tasarım alanına hakim bir yapıya sahibim.ASP.Net ve PHP Üzerinede Eğitim düşüncem var.Meraklı bir kişilik,muhalif bir kaleme sahibim.Sizlere bir Kişisel blog'dan fazlasını sunabilmek için zevkle hergün gelişiyorum ;)..

Benzer Yazılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">